powered by www.hollywoodwwwstudio.com   
   

ZESPÓŁ

„ZEMOLLEM” to formacja autora tekstów, kompozytora i producenta Andrzeja „e-moll” Kowalczyka. Twórcy 10 autorskich albumów i współtwórcy wielu produkcji muzycznych w kraju i za granicą ( www.e-moll.org ).
Andrzej „Pierwiastek” Potęga i Rafał „Rogal” Rogulski z „e-moll’em” grają od kilkunastu lat. Na koncerty tego zespołu składają się rockowe utwory z bardzo dobrymi ( czasem wręcz poetyckimi) tekstami. Utwory te pochodzą głównie z płyt projektu „Oddział Otwarty” ( piosenki wykonywane niegdyś przez m.in. Marka Piekarczyka ( TSA), Artura Gadowskiego ( Ira) czy Pawła Kukiza. Główny trzon koncertu stanowią piosenki z płyt ”ZEMOLLEM” – „Spadaj na drzewo” i ZEMOLLEM SESSION - Wolni od zła…”


Andrzej "E-MOLL" Kowalczyk - gitara, wokal

Co tu pisać... :-)
Tu jest prawie wszystko


Paweł PIECU Piecuch - wokal

Student piątego roku pedagogiki. Animator kultury. Muzyką zajmuje się od wczesnych lat dzieciństwa, gdy jako dziewięciolatek został poproszony o naukę gry na akordeonie. Po czterech latach akordeon zastąpiła gitara, długie włosy, oazy itd...
W wyniku wybitnie zdanej matury, rozpoczął studia na kierunku Edukacja Muzyczna. Nie potrwało to jednak długo. Kolejna jesień przyniosła zmiany. Rodzinny Sanok zastąpiła nierodzinna Warszawa i Szkoła Muzyczna o sporej renomie. :-)
Jego hobby to czytanie książki „Al”. Interesuje się kinem. Ulubiony sposób spędzania niezniewolonego czasu to koszenie trawy.


Rafał ROGALL Rogulski - gitara

Gitarzysta, realizator dźwięku. Urodzony we wczesnych latach 70-tych. Współpracował m.in. z zespołami: ZŁE PSY Andrzeja Nowaka, COLD WAR, HETMAN, YANKEE ROSE, DOKTÓR HAŁABAŁA I SIEDMIU ZBÓJÓW, KOSMICI Z PLANETY WOŁOMIN, GANDAHAR. Obecnie Oprócz grupy ZEMOLLEM współpracuje na stałe z zespołem BLISS. Jego muzyczna pasja zaowowcowała również powstaniem własnego studia nagrań, które ma już na swoim koncie kilka nagranych płyt.


Michał Kłopocki - perkusja

Perkusista związany głównie z nurtem rockowym. Obecnie, oprócz grupy ZEMOLLEM, współpracuje z zespołem Seventeen (kiedyś Sixteen), którego liderem jest Grzegorz Kloc dla którego też komponuje piosenki. Współpracował też z wykonawcami zagranicznymi takimi jak: Mark Beswick, Howard Francis oraz Brian Fentress.


Andrzej PIERWIASTEK Potęga - giatara basowa

Charakterystyczny gitarzysta basowy, nie stroniący od Funk Rockowego grania. Dotychczas występujący u boku takich wykonawców jak: Krzysztof Jaryczewski, Jarek Wajk, Artur Gadowski, Krzysztof Wałecki, Muniek Staszczyk, Paweł Kukiz, Wanda Kwietniewska, Maciek Zembaty, Marek Piekarczyk, Kamil Kuźnik.
Poza ZEMOLLEM, na stałe współpracuje obecnie z formacjami: Jary Band, GandahaR, BLISS, The Ceez.